پوشش رسانه ای کنسرت ها، نمایش و همایش ها، موسیقی هنری ایران

samandehi

logo-samandehi

مقالات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخن نوروزی

هین که رسید از فلک آواز نو

پرده بگردان و بزن ساز نو

کار سایت را در سال جدید همانطوریکه قول داده بودیم، آغاز کردیم. با نگاهی به سال گذشته، این فکر در ما ایجاد می شود که آیا امسال هم باید بسان سال گذشته، بدون کمک و یاری شما عزیزان طی کنیم؟ جمع آوری اخبار، تهیه تصاویر، طراحی و قرار دادن آنها در صفحات سایت و ... همگی بدون درنگ و در روز انجام می شدند و شما هم با ارسال نامه های بسیار، به ما دلگرمی می دادید. در تعطیلات نوروز و در مورد ادامه کار سایت، بسیار فکر کردیم. قصد داریم اعضای جدیدی را با خود همراه کنیم، بخش های مختلف سایت را به آنها بسپاریم و در زمینه تبلیغات نیز فعالیت کنیم. معرفی گروه ها و موسیقی دانان جوان و ارائه کارهای این عزیزان مهمترین هدف ماست. برگزاری آزمون و راه اندازی بخش مسابقه برای موسیقی ایران از دیگر اهداف این سایت در سال جدید است. مجزا کردن بخش فارسی و انگلیسی و افزودن یک بخش بسیار مهم به سایت که در آینده معرفی خواهد شد نیز در اولویت قرار دارد. گروهی از دوستان ما شروع به کار کرده و مشغول تهیه بخش دیگری از آنچه در موسیقی ایران می گذرد هستند. گفت و گو با اساتید نیز ادامه خواهد داشت و اگر پیشنهاد و یا انتقادی هم باشد منتظر ارسال آنها هستیم. راه اندازی بخش مطالب شما که بتوانید پیام های خودتان را، خودتان در سایت قرار دهید نیز تا چند ماه دیگر ( شاید دو ماه!) در نظر است. برگزاری نشست کاربران و اعضای سایت با اساتید موسیقی ایران هم انجام خواهد شد. از ماه آینده به پذیرش اعضا اقدام خواهیم کرد. شرط عضویت هم ارسال هزینه سالانه یا ارسال مطلب برای سایت، البته به شرطی که مورد قبول واقع شود!، است. در مورد شرایط عضویت در سایت، به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد. دوستان خارج از ایران هم در این سال، مورد سنجش قرار خواهند گرفت!. همکاری با این دوستان را در اولویت کارهایمان قرار دادیم و تلاشمان این است که با کمک این عزیزان آنچه در زمینه موسیقی ایرانی و موسیقی ایران در سایر نقاط اتفاق می افتد را تحت پوشش قرار دهیم. این عزیزان و عزیزان داخل کشور می توانند درخواست همکاری را به این آدرس ارسال کنند:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نامه های وارده، عکس های ارسالی شما که تعدادشان سر به فلک می زند!، معرفی آثار شما، گفت و گو با شما و... را تا چند ماه دیگر در سایت خواهید داد. هر چه می توانید پیشنهاد کنید! برای ما بفرستید. به صورت حضوری و یا غیر حضوری با شما تماس خواهیم گرفت. فراموش نکنید، این سایت متعلق به موسیقی ایران و خود شماست. هر چه مشارکت شما بیشتر باشد، تنوع بیشتر و کاستی ها کمتر خواهد شد. در مورد آنچه در سایت وجود دارد هم اگر برای بهبود آنها می توانید کاری انجام دهید، خوشحال خواهیم شد. در مورد کنسرت ها، کاست و سی دی ها، کتاب ها و... اگر نقدی دارید بفرستید ولی با رعایت شرایطی که در زیر همین صفحه آمده است. برای آشنایی دیگر دوستان با شما، می توانید خود را در سایت معرفی کنید (با مراجعه به این بخش) و...

اگر در آغاز سال قدری کم کار شده ایم، به خاطر تغییراتی است که سایت انجام شده و همینطور کارهای مربوط به سایت، که البته به زودی تمام خواهد شد!

در آغاز سال، پرکاری، موفقیت و تلاش بیشتر را برای شما آرزو داریم و امیدواریم با همیاری و همکاری هم، برای موسیقی ایران کاری انجام دهیم.

با سپاس فراوان

رضا کلانتری.

بیستم فروردین ماه هشتاد و یک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید