پوشش رسانه ای کنسرت ها، نمایش و همایش ها، موسیقی هنری ایران

samandehi

logo-samandehi

کنسرت ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شب آواز ایرانی در حوزه هنری

شب آواز ایرانی در حوزه هنری
شب آواز ایرانی در حوزه هنری

نوزدهمین شب اواز ایرانی شنبه بیست و یکم اسفند ساعت هجده در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.

در نوزدهمین ویژه برنامه «شب آواز یارانی» همانند گذشته ۶ گروه به اجرای برنامه خواهند پرداخت که یک گروه با عنوان مهمان ویژه از چهره‌های شناخته شده آواز و موسیقی اجرا دارند و ۵ گروه جوان منتخب دیگر به شکل رقابتی به صحنه می‌روند. اجرای این گروه‌ها توسط هیا ت داوران که از اساتید صاحب‌نام عرصه موسیقی و آواز ایرانی‌اند ارزیابی می‌شود. در پایان هر برنامه نیز یک گروه به عنوان گروه برتر معرفی خواهد شد.

در نوزدهمین «شب‌آواز ایرانی» حسین صائمی به همراه علی بدری نوازنده سه تار یکی از گروه‌های شرکت کننده در مراسم هستند که به اجرای آوازی در مایه سه‌گاه با استفاده از غزل‌های حافظ می پردازند.

از دیگر بخش‌های این برنامه می‌توان به اجرای کیان حامدنژاد به همراه ادیب فروزان نوازنده تار اشاره کرد که به اجرای آوازی در مایه دشتی با استفاده از شعرهای حسین منزوی می‌پردازد.

 نوزدهمین «شب آواز ایرانی» به همت مرکز موسیقی و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر شنبه  ۲۱ اسفندماه ساعت ۱۸ در تالار «سوره» حوزه هنری برگزار می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید