پوشش رسانه ای کنسرت ها، نمایش و همایش ها، موسیقی هنری ایران

samandehi

logo-samandehi

آخرین مطالب

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کنسرت ارکستر موسیقی نو در جشنواره برگزار می‌شود

موسیقی هنری ایران: کنسرت ارکستر موسیقی نو به رهبری علیرضا مشایخی و سعید علیجانی در بخش جنبی بیست و ششمین جشنواره موسیقی فجر در سالن رودکی روی صحنه می‌رود.

علیرضا مشایخی موسیقیدان و رهبر ارکستر موسیقی نو با اعلام این خبر در توضیح کم و کیف برگزاری این کنسرت به خبرنگار مهر گفت :  در جشنواره بیست و ششم موسیقی فجر تنها یک اجرا به روی صحنه می بریم و براساس برنامه ریزی صورت گرفته در بخش نخست این اجرا قطعه " همایون "از آثار سعید علیجانی و رهبری ایشان به روی صحنه می رود و در ادامه قطعات آواز شماره ۱ و ۳ با تکنوازی ویولنسل صنم قرچه داغی و ارکستر موسیقی نو اجرا می شود.

این آهنگساز در ادامه افزود :  در ادامه این اجرا یک تریو با عنوان "دیالوگ" از آثار خودم به نوازندگی کاوه همدانیان (ویولنسل)، عادل پورصمدی ویولن  و علیرضا خیابانی پیانو به روی صحنه می رود و پایان بخش این کنسرت هم به اجرای  قطعه"جهت" از آثار فرخ صابری اختصاص دارد که مهرداد غلامی تکنوازی فلوت را همراه با ارکستر به عهده دارد.

وی در پایان افزود : به تازگی کتاب "نت نگاری در مجموعه آثار علیرضا مشایخی" به گردآوری شایان دخت عابدینی منش توسط انتشارات نشر چشمه منتشر شده است .

لازم به ذکر است خانم قوام صدری مدیریت هنری این ارکستر را در بیست  وششمین جشنواره موسیقی فجر به عهده دارد.

چهارم بهمن هشتاد و نه

آخرین مطالب

یادداشت سردبیر

پربیننده ها

جشنواره موسیقی فجر سی و دو

کنسرت ها

سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر

بلیت کنسرت و نمایش

 

RSS

فرم ورود

unicef.org
     
موسسه خیریه محک
 
موسسه خیریه بهنام دهش پور

دعوت به همکاری:

نیازمندی های موسیقی هنری ایران

پیام به این شماره تلگرام
09226521131

تلگرام