پذیرفته‌شدگان بخش رقابتی سومین جشنواره نوای خرم

نوشته شده توسط رضا کلانتری Posted in کنسرت ها بازدید: 728

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پذیرفته‌شدگان بخش رقابتی سومین جشنواره نوای خرم

پذیرفته‌شدگان بخش رقابتی سومین جشنواره نوای خرم

پذیرفته‌شدگان بخش رقابتی سومین جشنواره نوای خرم
پذیرفته‌شدگان بخش رقابتی سومین جشنواره نوای خرم

اسامی نهایی پذیرفته شدگان شرکت در مرحله رقابتی بخش های مختلف سومین جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هیات انتخاب آثار متقاضی حضور در سومین جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) متشکل از رضا خرم، ناصر ایزدی و بردیا صدرنوری اسامی نهایی پذیرفته شدگان شرکت در مرحله رقابتی بخش های «اجراهای گروهی»، «اجراهای دو و سه نفره» و «اجراهای تک نوازی و تک خوانی» این دوره از جشنواره را اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، اسامی پذیرفته شدگان راه یافته به مرحله رقابتی به شرح زیر اعلام شده است:

پذیرفته شدگان بخش «اجراهای گروهی»

ارکستر بزرگ کودکان و نوجوانان «چکاوک شیدا»، مدرسه «آفتاب آذرین»، آموزشگاه موسیقی «هنرمند»، گروه «گل های جاویدان (وابسته به ارکستر گل های کرمان)» به سرپرستی پویا بنی اسدی، گروه «گل های نو (وابسته به ارکستر گل های کرمان)» به سرپرستی پویا بنی اسدی، ارکستر کودکان «باران» به سرپرستی وحید خرمی، گروه «مهر نواز» به سرپرستی آرمان حیدریان، دبستان دخترانه «مهر آسا»، آموزشگاه موسیقی «سارنگ کرج»، مدرسه «هنرهای زیبا و موسیقی» به سرپرستی مهرداد بابک پور، آموزشگاه «ملودی کهن»، گروه «مهر و ماه» از آموزشگاه موسیقی «آوای فارابی» به سرپرستی علی ابراهیمی، آموزشگاه «میلاد»، گروه «ترنم مهر» به سرپرستی زهرا کریمی.

پذیرفته شدگان بخش «اجراهای دو و سه نفره»

تبسم احمدی و فاطمه اخوان (هم نوازی تار و تمبک)، آنیتا آموزگار و امیر مهدی رئیسی (هم نوازی پیانو و تمبک)، مهبد عرفانی و علی بزرگ ضیا بری (هم نوازی ویولن و تمبک)، ایلیا غفاری و مهدیه صادق زاده الماسی (هم نوازی سنتور و تمبک)، میر ارشیا مسلمی عقیلی و میر ماهور مسلمی عقیلی (هم نوازی تار و تمبک)، کیانوش کبوتران، کیوان کبوتران و صدف افشاری مفرد (هم نوازی پیانو، نی و تمبک)، ریحانه مشیریان و نیلوفر معتمدی فر (هم نوازی ویولن و دایره)، سینا بحرینی و آرمیتا خلیلی بروجنی (هم نوازی ویولن و تمبک)، همایون اسلامی نظری و شهریار اسلامی نظری (هم نوازی ویولن و پیانو)، سهند سفیداری، مسعود جلولی و شایان سلیمانی (هم نوازی تار و تمبک)، ارسلان عبداللهی، مهسا امیری (ویولن و دکلمه)، کیمیا نیک صالحی، صبا کمالی (هم نوازی ویولن و پیانو)، مهشید احمدی و مهدیه احمدی (هم نوازی عود و قانون)، صدف افشاری مفرد، سبا امیری و کیمیا دری دستجردی (هم نوازی قانون و تمبک).

پذیرفته شدگان بخش «اجراهای تک نوازی و تک خوانی»

غزاله اسماعیل زاده، آنیتا اصغری، سجاد عطاء الهی، باران شایان فرد، صبا حاج حسینی، صدرا فلاحی، گلبرگ یاسین زاده، هلنا سعیدی، ترنم ملایی، مهرنوش حسینی نسب، پرهام وفایی، روژین قراخان، نجلا سادات علوی، مبین ترابی، امیررضا مصاحب، طه عارفی، امیر مهدی عنابی، غزل صمدیان، آرین مرادی لنجوانی، محمد مهدی حیدری، سهیل خدایار نژاد، کیانا حکاک، ماهک اردانه، عسل پاکزاد، فربد حناچی، محمد یعقوبی، پوریا محمدپور، سینا نوشادی، دلارام گائینی، یونس ذوالفقاری، محمدرضا صالحی مقدم، امیررضا حاجی زاده، مائده سلیمانی، آیدا پور عطایی، آرگ مارکاریان، سارا وحدانی فر، محمد سینا سهیلی فر، آرمان مهدیه، غزل بهشت نژاد، صبا مرتضی نژاد، ثمین محبی نژاد، ۴۱ هنرمندی هستند که آثارشان به بخش اجراهای تک نوازی  سومین جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) راه یافته است.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) روزهای ۱۵ تا ۱۷ دی ماه با حضور گروه ها و هنرمندان گروه سنی کودک و نوجوان به دبیری بردیا صدر نوری در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

نکته ای از هزاران

 • کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت‌ها را در مرده‌شورخانه برگزار کنید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز رضا ساکی خبر آمده است که یکی از گروه‌های تئاتر شهرستان مبارکه مجبور شده است به دلیل نبود سالن برای تمرین به قبرستان متوسل شود و از مرده‌شورخانه قبرستان به عنوان سن نمایش استفاده کند! استفاده از مرده‌شورخانه بسیار استفاده‌ هوشمندانه و دقیقی است. باید آفرین گفت به هنرمندان مبارکه‌ای که چنین طرحی را پیش روی ما گذاشتند. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد کنسرت‌های موسیقی هم در فضای مرده‌شورخانه برگزار شوند. برگزاری کنسرت در مرده‌شورخانه مزایای زیادی دارد که به اختصار به آنها اشاره می‌کنم. یک: در مرده‌شورخانه چون همه در ترس حضور میت به سر می‌برند کسی دل‌ودماغ شادی کردن و دست زدن ندارد. دو: چون فضای مرده‌شورخانه سرد است همه دست‌هایشان را در جیب می‌کنند و لذا کسی اشتباهی دست کسی دیگر را نمی‌گیرد. سه: چون مرده‌شورخانه ترسناک و سرد است کنسرت‌ها از زمان…

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

برگی از تاریخ موسیقی

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004

 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام یا واتساپ
09226521131

ورود به سایت