علیزاده و حدادی به یاد استاد کسایی به صحنه می‌روند

علیزاده و حدادی بهیاد استاد کسایی به صحنه می‌روند

موسیقی هنری ایران: حسینعلیزاده و پژمان حدادی از فردا ـ ۲۸ خرداد ماه ـ به یاد زنده‌یاد «حسن کسایی» درگیلان به روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاریدانشجویان ایران(ایسنا)، کنسرت‌های حسین علیزاده و پژمان حدادی در استان گیلان ازیکشنبه - ۲۸ خرداد - در سالن شهید آوینی شهر رودسر آغاز خواهد شد و این دو هنرمندبا یادی از استاد مسلم موسیقی ایران ،کنسرت‌های خود را به زنده‌یاد حسن کساییتقدیم می‌کنند.

علیزاده و حدادی درروزهای ۲۸ تا ۳۰ خرداد در رودسر اجرا خواهند داشت و علاقه‌مندان برای تهیه بلیتاین کنسرت‌ها می‌توانند در شهر رودسر به فروشگاه موسیقی چکاوک (۶۲۲۳۱۵۳ – ۰۱۴۲) وآموزشگاه موسیقی نوای ایران (۶۲۲۸۴۰۰۰۱۴۲)، در لاهیجان به آموزشگاهموسیقی آوای پارسه (۲۲۴۲۸۳۸۰۱۴۱)، در لنگرود به آمورشگاهموسیقی آوای پارسه – شعبه لنگرود (۵۲۵۰۴۰۰۰۱۴۲)، در رشت به شهرکتاب(۷۲۳۵۷۰۴ – ۰۱۳۱) و همچنین به فروشگاه سروش (۲۲۳۲۵۲۵۰۱۳۱) و شهر رامسر به آموزشگاه اردیبهشت (۵۲۵۹۵۹۸ – ۰۱۹۲) مراجعه کنند.

تورکنسرت «آن و آن»پس از سه اجرا در شهر سیاهکل، به رودسر سفر خواهد کرد و دو هنرمند کشورمان در روز۳۱ خرداد در سالن مهیار دیملی شهرستان سیاهکل به روی صحنه خواهد رفت.

بلیت‌ فروشی اینکنسرت از هفته گذشته اختصاصاً برای مردم سیاهکل آغاز شده و علاقه‌مندان این شهر می‌توانندبا مراجعه به کتاب‌فروشی بابایی ( ۳۲۲۳۲۱۶۰۱۴۲ و ۳۲۲۲۴۵۵ – ۰۱۴۲) بلیت این کنسرت را تهیه کنند.

علیزاده و حدادی کهپیش از این در شهرهای اهواز، بهبهان، بوشهر، تبریز، ساری، آمل به روی صحنه رفته‌اند،پس از اجراهای گیلان به تهران باز می‌گردند تا از ۴ الی ۹ تیر کنسرت‌هایی را درتالار وحدت به روی صحنه ببرند.

بلیت‌فروشی کنسرتتهران نیز از روز چهارشنبه ۲۴ خرداد آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه بهسایت سی‌گذر www.sigozar.com و مراکز فروشی چون گیشه تالار وحدت (حافظ) : ۶۶۷۰۵۱۰۴، سیاه و سفید(میدان انقلاب): ۶۶۹۵۲۴۹۷۶۶۹۷۱۶۰۳،پرشیا (بلوارکشاورز): ۸۳۸۸۰،کافه کهن (میدان هفت تیر): ۲-۸۸۵۹۲۷۷۱، دارینوش (قلهک): ۲۲۰۰۰۴۰۰ –۲۲۰۰۰۶۰۰،فروشگاه پاز (پاسداران): ۲۲۵۸۷۸۴۶،فروشگاه پردا (شهرک اکباتان): ۴۴۶۹۷۹۰۵،دل پخش(خالد استامبولی):۸۸۱۰۴۰۲۱،فروشگاه دنیا (میدان قدس): ۲۲۷۴۷۶۱۶،دیانا موزیک (شهرک غرب):۸۸۰۸۵۰۵۷ و مرکز موسیقی بتهوون (کریمخان): ۹-۸۸۳۱۳۸۶۸ مراجعه کنند.

بیست و هشتم خردادنود و یک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • آخرین ویرایش در شنبه, 03 بهمن 1394 08:54
 • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

نکته ای از هزاران

 • کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت‌ها را در مرده‌شورخانه برگزار کنید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز رضا ساکی خبر آمده است که یکی از گروه‌های تئاتر شهرستان مبارکه مجبور شده است به دلیل نبود سالن برای تمرین به قبرستان متوسل شود و از مرده‌شورخانه قبرستان به عنوان سن نمایش استفاده کند! استفاده از مرده‌شورخانه بسیار استفاده‌ هوشمندانه و دقیقی است. باید آفرین گفت به هنرمندان مبارکه‌ای که چنین طرحی را پیش روی ما گذاشتند. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد کنسرت‌های موسیقی هم در فضای مرده‌شورخانه برگزار شوند. برگزاری کنسرت در مرده‌شورخانه مزایای زیادی دارد که به اختصار به آنها اشاره می‌کنم. یک: در مرده‌شورخانه چون همه در ترس حضور میت به سر می‌برند کسی دل‌ودماغ شادی کردن و دست زدن ندارد. دو: چون فضای مرده‌شورخانه سرد است همه دست‌هایشان را در جیب می‌کنند و لذا کسی اشتباهی دست کسی دیگر را نمی‌گیرد. سه: چون مرده‌شورخانه ترسناک و سرد است کنسرت‌ها از زمان…

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

برگی از تاریخ موسیقی

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004

 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام یا واتساپ
09226521131

ورود به سایت