کنسرت های آذرماه تالار وحدت، رودکی و برج آزادی

کنسرت های آذرماه تالار وحدت، رودکی و برج آزادی کنسرت های آذرماه تالار وحدت، رودکی و برج آزادی

منوی کنسرت‌های آذرماهی تالار وحدت، رودکی و برج آزادی

تالار وحدت، تالار رودکی و برج آزادی در روزهای پاییزی آذرماه میزبان کنسرت‌های موسیقایی مختلفی هستند.

به گزارش ایسنا، تالار وحدت تهران تهران هفتم آذرماه شاهد کنسرت چهل‌سالگی گروه موسیقی «مولانا» به سرپرستی جلیل عندلیبی خواهد بود؛ این اجرا ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.

گروه موسیقی «دنگ‌شو» نیز قصد دارند هشتم آذر ساعت ۲۱:۳۰ در این تالار به اجرای برنامه بپردازند.

در ادامه برنامه‌های این تالار در آذرماه، دهم آذر کنسرت «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلوتی اجرا خواهد شد؛ این کنسرت ویژه بانوان است و ساعت ۱۴ به روی صحنه می‌رود. تالار وحدت در همین روز ساعت ۲۱:۳۰ شاهد اجرای کنسرت گروه «آرشاویر» خواهد بود.

سیزدهم و چهاردهم آذر، این تالار در اختیار گروه موسیقی «آوای مهربانی» خواهد بود که ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

 گروه موسیقی «ایده» به سرپرستی علی تفرشی نیز پانزدهم آذر در وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد و ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی شانزدهم این ماه در این تالار خواهد نواخت. این اجراها نیز ساعت ۲۱:۳۰ به روی صحنه می‌روند.

منصوم ابراهیم‌اف خواننده‌ای آذربایجانی است که قصد دارد هفدهم و هجدهم آذر ساعت ۲۱:۳۰ در وحدت برای مخاطبان خود کنسرت‌هایی را اجرا کند.

تالار وحدت نوزدهم آذر نیز شاهد برگزاری کنسرت گروه «قمر» به سرپرستی نوید دهقان است که ساعت ۲۱:۳۰ اجرا می‌شود. کنسرت آذری «گنجلیک» نیز بیستم آذر در همین ساعت و همین مکان برگزار می‌شود.

بیژن کامکار نیز قصد دارد کنسرت «نی‌بانگ» را بیست‌ودوم و بیست‌وسوم این ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار کند. کنسرت گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی سلمان سالک نیز بیست‌وشش آذر در همین سالن و همین ساعت به روی صحنه می‌رود.

این تالار همچنین بیست‌وهفتم و بیست‌وهشتم آذر میزبان کنسرت «ارکستر سازهای بادی» به سرپرستی سینا ذکایی خواهد بود؛ این اجراها نیز ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

دو اجرای ویژه‌ بانوان دیگر، یعنی کنسرت گروه «بهار آفرین» به سرپرستی بهاره میرزا آقا و کنسرت سیمین غانم به ترتیب بیست‌ونهم و سی‌ام آذر ساعت ۱۴ در این تالار برنامه‌های خود را اجرا خواهند کرد.

آخرین اجرای تالار وحدت در آذرماه امسال به ارکستر فرهنگ و هنر تعلق دارد که سی‌ام این ماه ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

تالار رودکی

تالار رودکی هفتم و هشتم آذرماه در اختیار «ارکستر شرق» به سرپرستی مهدی عبدالوهاب خواهد بود؛ همچنین «گروه کرد آوازی» به سرپرستی میلاد عمرانلو نهم و دهم آذر در این تالار برنامه اجرا خواهند کرد.

گروه موسیقی «کانتوس» به سرپرستی کاوه میرحسینی نیز یازدهم و دوازدهم آذر در این تالار کنسرت خواهند داد. کنسرت «آواک نو» نیز به سرپرستی مهدی عبدالوهاب سیزدهم این ماه در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

گوتلیپ والیش، پیانیست اتریشی، نیز قرار است چهاردهم و پانزدهم آذر در این تالار رسیتال پیانو بدهد.

کنسرت «ارمغان مهر» به سرپرستی شروین مهرپرور نیز بیست‌وپنجم آذر در این تالار برگزار می‌شود؛ در ادامه برنامه‌های تالار رودکی در آذرماه بیست‌وششم تا بیست‌وهشتم این ماه قرار است کنسرت «چند شب عود» به سرپرستی پویان بیگلر به روی صحنه برود.

تمامی اجراهای تالار رودکی ساعت ۲۰ برگزار خواهند شد.

برج آزادی

کنسرت موسیقی امیراشکان غلامی، شانزدهم آذر در برج آزادی برگزار خواهد شد؛ محمدرضا عیوضی نیز با کنسرت «رنگین کمون» هفدهم این ماه مهمان این برج خواهد بود.

در ادامه کنسرت موسیقی کلاسیک به سرپرستی میثم مروستی، بیست‌وسوم آذر در این تالار برگزار می‌شود. سپس برج آزادی میزبان کنسرت گروه موسیقی «دگردیس» به سرپرستی و خوانندگی فرشاد رمضانی  در بیست‌وچهارم این ماه خواهد بود.

همچنین کنسرت‌ گروه موسیقی «کالیبر» به سرپرستی حمید صالح، کنسرت موسیقی «کسری عزیزا» و کنسرت «گره» به سرپرستی شهروز ابوترابی گودرزی به ترتیب بیست‌وهفتم، بیست‌ونهم و سی‌ام آذر در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

تمامی این اجراها ساعت ۲۰ برگزار می‌شوند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

نکته ای از هزاران

 • کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت‌ها را در مرده‌شورخانه برگزار کنید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز رضا ساکی خبر آمده است که یکی از گروه‌های تئاتر شهرستان مبارکه مجبور شده است به دلیل نبود سالن برای تمرین به قبرستان متوسل شود و از مرده‌شورخانه قبرستان به عنوان سن نمایش استفاده کند! استفاده از مرده‌شورخانه بسیار استفاده‌ هوشمندانه و دقیقی است. باید آفرین گفت به هنرمندان مبارکه‌ای که چنین طرحی را پیش روی ما گذاشتند. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد کنسرت‌های موسیقی هم در فضای مرده‌شورخانه برگزار شوند. برگزاری کنسرت در مرده‌شورخانه مزایای زیادی دارد که به اختصار به آنها اشاره می‌کنم. یک: در مرده‌شورخانه چون همه در ترس حضور میت به سر می‌برند کسی دل‌ودماغ شادی کردن و دست زدن ندارد. دو: چون فضای مرده‌شورخانه سرد است همه دست‌هایشان را در جیب می‌کنند و لذا کسی اشتباهی دست کسی دیگر را نمی‌گیرد. سه: چون مرده‌شورخانه ترسناک و سرد است کنسرت‌ها از زمان…

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

برگی از تاریخ موسیقی

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004

 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام یا واتساپ
09226521131

ورود به سایت